Oferta Ślubna

0ilm zaczynamy zwiastunem filmowym „trailer” następnie w zależności od warunków przedstawiamy reportaże u Pani młodej i Pana młodego-klip(bogactwo kadrów w miejscu przygotowań) ujęcia wykonujemy lustrzanką, kamerą, GoPro ze stabilizatorem Gimbal, statyw, slider- szyna oraz ujęcia z powietrza –Dron.

Kolejnym elementem filmu są ujęcia z przebiegu dalszej części uroczystości do ślubu kościelnego. Podczas pracy w kościele pracujemy w zależności od opcji jedną ,dwiema, trzema kamerami, jedną lub dwoma lustrzankami. Dodatkowy sprzęt to: statywy ,slider-szyna , steadicam, oświetlenie. Dodatkowo używamy profesjonalnych rejestratorów dźwięku, dlatego nie boimy się pracy w dużych, czy też małych zabytkowych kościołach nie wyposażonych w dodatkowe nagłośnienie. Wysokiej jakości dźwięk rejestrowany jest również na sali weselnej, podłączamy się bezpośrednio do miksera fonicznego orkiestry kilkoma wejściami, mamy możliwość zarejestrować każdy instrument oddzielnie i łączyć potem przy montażu. Do przejazdów Pary Młodej samochodem, bryczką, motorami itp. Stosujemy profesjonalnych stabilizatorów, kilku kamer GoPro oraz drona do ujęć z powietrza.

Materiał filmowy jak i dźwięk rejestrujemy praktycznie w całości, natomiast przy montażu nadajemy właściwą formę filmu, często bardzo skróconą ale zawierającą bardzo bogaty materiał z całej ceremonii.

Podczas przyjęcia weselnego nagrywamy jedną lub dwiema kamerami bądź lustrzankami. Z dodatkowego sprzętu używamy wysięgnik telewizyjny do fantastycznych ujęć z góry, steadikam, glikam, oświetlenie ledowe, rejestratory dźwięku lub mikroporty.

Film zawiera kilka klipów : teledyskowy, plenerowy, na zakończenie, wesołe elementy z dubbingiem z polskich seriali, trailer oraz inne elementy na życzenie. Montaż filmu bogaty jest w muzykę filmową , tak ważną przy tego typu produkcjach, efekty, ciekawy montaż, to wszystko składa się na film, który Państwu oferujemy.

Dodatkowe elementy montażowe to:

Klip plenerowy nagrywany po weselu , podziękowania dla rodziców w różnych konfiguracjach, oraz inne propozycje wychodzące od Państwa.

Wersje filmów są różne i tak naprawdę to Państwo wybieracie opcję filmową i sprzętową.

Sprzęt którego używamy podczas realizacji:

Kamery HD , Lustrzanki z wymienną optyką , GoPro z elektrycznymi stabilizatorami-gimbal do dogrywania filmu podczas ruchu, przejazdu samochodu z młodą parą w środku na przyssawce itp. Micro porty, rejestratory audio do transmisji dźwięku: w kościele i na sali weselnej do uzyskania wysokiej jakości dźwięku, wysięgnik telewizyjny, Dron do ujęć z powietrza , Slidery , Steadicam , Statywy z głowicami olejowymi, oświetlenie ledowe i wiele więcej dodatkowego sprzętu.

W zestawie 3 albumy 2-płytowe DVD z personalną poligrafią oraz materiał HD na nośniku pendrive lub inne nośniki .

Kolejne opcje są do ustaleń indywidualnych ze względu na ilość: sprzętu , operatorów oraz cenę.

Standardowy film trwa ok 3godz. Natomiast montujemy często filmy dowolnej długości..Realizacja w zależności od terminu w jakim jest wesele( od 5 dni do 3 m-cy.)

Obsługujemy standardy: