Oferta Studniówkowa

Film Studniówkowy w ostatnim czasie to nie małe wyzwanie dla filmowców , częste inspiracje maturzystów narzucają na nas obowiązek wykazania się dużym profesjonalizmem.

Bardzo pracochłonne w montażu stały się czołówki do filmów, które bardzo często postrzegane są jako główna część tej pamiątki. Coraz większe wymagania oraz nieograniczone pomysły młodzieży sprawiły iż filmy z pierwszego balu mają w swojej pierwszej części:
Seriale, filmy dokumentalne i kryminalne oraz liczne indywidualne produkcje.

Standardowo do nagrania Studniówki używamy od 6 do 9 kamer FULL HD, kilku Lustrzanek z wymienną optyką, statywy ,stabilizatory: steadicam, glikamy zwykłe i elektryczne do lustrzanek.

Dodatkowo mamy do dyspozycji wysięgnik telewizyjny(kran 5.5 m.) do fantastycznych ujęć z góry. Posiadamy  platformę latającą –Dron do nagrywania ujęć z powietrza.
Zajmujemy się również dodatkowym zapisem dźwięku, pobieramy go bezpośrednio z miksera fonicznego orkiestry profesjonalnym rekorderem jak również ustawiamy wysokiej jakości mikrofony na sali balowej.

Przy realizacji Studniówkowej bardzo ważna jest praca zespołowa operatorów ponieważ jest dużo elementów  typu: Polonez, Walc, występy i pokazy, które należy nagrać z wielu ujęć, dlatego głównie przyjmujemy do realizacji  całe szkoły zapewniając  profesjonalną obsługę filmową .

Od kilku lat przyjmując zlecenia Studniówkowe staramy się nie ingerować w pomysły młodzieży dając im pełną kontrolę nad pomysłem „wejściówki”, jedynie od strony technicznej przejmujemy pełną władzę. Możliwości nasze można obserwować obecnie na naszej stronie, portalu YouTube oraz Facebook.

Kilkanaście lat doświadczeń przy nagrywaniu Bali Studniówkowych pozwoliło nam dotrzeć  technikę, jaką obecnie posiadamy.

Zawsze jesteśmy otwarci na wasze propozycje.
Realizujemy zamówienia szkolne, klasowe i indywidualne.

Cenę zawsze ustalamy indywidualnie do każdego zamówienia.

Obsługujemy standardy: